1. World of English 007

  Z ostatniej chwili

  Aby używać odtwarzacza, niezbędne jest wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies powiązanych z usługami odtwarzaczy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Tak, zgadzam się.

  WE 007: Z ostatniej chwili

  Byłoby fajnie oglądać zagraniczną telewizję, wiadomości, słuchać radia i rozumieć wszystko, o czym mowa, nawet jeśli lecą w tle. Ten odcinek nagraliśmy w formie audycji radiowej. Dowiesz się z niej, co wspólnego mają rodziny Ramseyów i Beckhamów, a także, w jakim celu Książę Harry i Meghan Markle udali się w podróż po Australii. Udało Ci się wyłapać sens bez zbytniego skupiania się na treści? Jeśli nie, to spróbuj włączyć nagranie jeszcze raz i kolejny raz. Nauka języków w dużym stopniu polega na osłuchaniu się. Spróbuj.

 2. WE 006: Dwóch szefów kuchni – Gordon Ramsay i Jamie Oliver

  Znasz powiedzenie “przez żołądek do serca”? W myśl tej zasady, Ci, którzy potrafią naprawdę dobrze gotować, mogliby rządzić światem. A Ty? Chciałbyś zostać szefem (w swojej) kuchni? Posłuchaj historii dwóch wyjątkowych brytyjskich kucharzy. Odcinek pełen ciekawostek oraz przepisów - na sukces.

  Posłuchaj podcastu
 3. WE 005: Głupiutki miś
  World of English 005

  Głupiutki miś

  Jak miał na imię Twój przyjaciel z dzieciństwa? A ten wymyślony? No dalej, wiemy, że takiego miałeś. W tym odcinku podcastu World of English idziemy do kina i przyjrzymy się ekipie włochatych przyjaciół, którzy są zawsze gotowi ruszyć na pomoc. Co to za gang? Kogo chcą uratować? Ten odcinek jest o tym, dlaczego czasem trzeba przestać być poważnym i odszukać w sobie wewnętrzne dziecko.

  Posłuchaj podcastu
 4. WE 004: Efekt
  World of English 004

  Efekt

  Uczę się angielskiego od 5... 7... 10 lat, ale nadal nie potrafię przeprowadzić poprawnej rozmowy po angielsku. Gdybyśmy dostawali funta za każdym razem, gdy to słyszymy, nie musielibyśmy pobierać opłat za naukę w Spikkeo, a i tak zbilibyśmy majątek. Jak zamówić kawę? Co powiedzieć gdy wafelek z lodami zaczyna przeciekać? Zazwyczaj w takiej sytuacji zawstydzamy się i… dajemy nogę. W tym odcinku podcastu World of English dowiesz się jak przyspieszyć proces uczenia się języka angielskiego i w końcu poczuć się pewnie.

  Posłuchaj podcastu
 5. WE 003: Carpool
  World of English 003

  Carpool

  Czy Beatlesi są nadal popularni? Czy ktoś jeszcze słucha ich muzyki? Zapraszamy na wycieczkę do ich rodzimego Liverpoolu. W tym odcinku dowiemy się co Paul McCartney i James Corden śpiewają w Karaoke Carpool oraz jak znaleźli się w jednym aucie. Myślicie, że łatwo było namówić McCartneya do udziału w programie?Ten człowiek może odmówić każdemu bez podawania powodu. A jednak wsiadł do auta. Co go do tego skłoniło?

  Posłuchaj podcastu
 6. WE 002: Pies
  World of English 002

  Pies

  Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Psy są opiekuńcze, godne zaufania, lojalne. Kochają bezwarunkowo. Dają nam wiele radości i wzbudzają w nas pozytywne emocje. W tym odcinku podcastu, trener języka angielskiego opowiada o swoich doświadczeniach z psami i o tym, jak zmieniły jego życie. Pewnie zastanawiasz się, co łączy psy z językiem angielskim, do tego stopnia, że zostały głównym tematem nagrania? Włącz play, żeby się tego dowiedzieć.

  Posłuchaj podcastu
 7. WE 001: Opowiadanie historii
  World of English 001

  Opowiadanie historii

  Język angielski jest wszędzie. W nazwach, w filmach, nawet w Twoim codziennym słownictwie, right? Trudno wyobrazić sobie bez niego komunikację w międzynarodowym środowisku. Niestety osoby, które się go uczą, skarżą się, że trudno im osiągnąć wymarzony poziom - szczególnie w mówieniu. Czas poświęcony na naukę angielskiego nie przekłada się na efekty. Uczniowie rezygnują z wystąpień publicznych z obawy przed błędami i oceną otoczenia. A pracownicy nie dostają awansu, bo nawet jeśli znają podstawy języka angielskiego, to nie potrafią się w nim porozumieć. Biegłe mówienie (nawet w rodzimym języku) sprawia, że jesteśmy lepiej odbierani, atrakcyjniejsi, a nawet wydajemy się bardziej inteligentni. Dlatego pierwszy z całej serii odcinków podcastu World of English poświęciliśmy opowiadaniu historii. Trener języka angielskiego, wykorzystując storytelling, tłumaczy jak uczyć się angielskiego skuteczniej. Całość jest okraszona humorem i dobrą energią, bo nauka języka angielskiego może być naprawdę przyjemna.

  Posłuchaj podcastu

Sprawdź nasze możliwości podczas bezpłatnej lekcji. Bez zobowiązań.

 • Możliwość umówienia się na dogodną godzinę (między 7:00 a 20:00)
 • 60 minut jeden na jeden z coachem przez internet
 • Materiały po sesji, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę.
 • Darmowy e-book o wartości 99 zł: “We Teach You How to Learn”
Weronika ze SPIKKEO podczas zajęć

Zapisz się na newsletter i zyskaj dostęp do bonusów.

Nie tylko będziemy informować Cię o bieżących sprawach, ale damy Ci dostęp do ekstra materiałów. Obiecujemy, że otrzymasz na maila tylko wartościowe treści. Jeśli się rozmyślisz, z łatwością zrezygnujesz z subskrypcji.

Zapisz się
Newsletter - tło