O NAS  

POZNAJ ZESPÓŁ SPIKKEO

Poznajmy się

 

Czas.

Wszyscy zazwyczaj stawiamy go w czołówce najcenniejszych wartości, o które warto zaciekle codziennie walczyć. By nie zmarnować ani minuty. By każdą chwilę wykorzystać do maksimum.

My cenimy go niezwykle mocno. Wiemy, że Ty również.

Nieważne, czy jesteś freelancerem, menadżerem czy specjalistą w jednym z działów swojej firmy. Nieważne, w jakiej branży się rozwijasz. Dziś trudno wyobrazić sobie prowadzenie biznesu i skuteczną komunikację bez znajomości języka obcego – zwłaszcza angielskiego.

Nie możesz go nie znać! Korzystają z niego ludzie na całym świecie. Jest jak powietrze.

Dlatego stworzyliśmy SPIKKEO

Chcemy, byś skutecznie nauczył się języka angielskiego. W czasie dla siebie odpowiednim. Bez wyniszczającego stresu i niepotrzebnej presji. Za to w komfortowych warunkach własnego domu i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

SPIKKEO to intuicyjna platforma e-learningowa, w ramach której oferujemy Ci językowy kurs on-line dostosowany do Twoich wymagań i aktualnych potrzeb. W ramach poszczególnych pakietów otrzymasz dostęp do indywidualnie zaprojektowanych zajęć, konsultacji, dodatkowych ćwiczeń i materiałów czy językowych e-booków.

SPIKKEO zaprojektowaliśmy w taki sposób, by dostosować się do Twojego rytmu dnia, a każda chwila wykorzystana na naukę przynosiła jak największe owoce. Chcesz się uczyć rano? Świetnie! A może wieczorową porą? Też dobrze. Zajęcia startują już od 7 rano. Ostatnia lekcja rozpoczyna się o 20. Która godzina pasuje Ci najlepiej? Wybierz mądrze.

Skonstruowaliśmy narzędzia i dajemy ci możliwość uczenia się z dowolnego miejsca na świecie, o wybranej porze. Sam też będziesz dawkować porcje wiedzy, które chcesz przyswoić w ramach jednej lekcji.

Czy można oczekiwać więcej?

Jak dokładnie działa SPIKKEO? Sprawdź już teraz

Cieszymy się, że dotarłeś aż tutaj!

Przyszedł czas, by poznać najważniejszych ludzi, którzy tworzą SPIKKEO i będą troszczyć się o Ciebie na każdym kroku: 

Spikkeo Sylwia

SYLWIA KRAWCZYK

Od ponad 10 lat spełniam swoje zawodowe marzenie, jakim jest praca w edukacji. Jestem nauczycielem, coachem i trenerem.

Z mojej wiedzy, doświadczenia i umiejętności korzystają dzieci, młodzież i dorośli na każdym stopniu zaawansowania. Zajęcia i szkolenia prowadzę zarówno w świecie analogowym, jak i w digitalnym. Przez lata zgłębiałam także meandry komunikacji biznesowej i korporacyjnej, dzięki czemu zaufało mi wielu prezesów firm, którzy dbali o wysoki poziom rozwoju kompetencji swoich współpracowników.

Wieloletnie doświadczenie pracy z ludźmi pozwoliło mi wypracować skuteczne metody przekazywania wiedzy z wykorzystaniem najnowszych technologii. Jeżeli mamy dostęp do narzędzi i możliwości, to dlaczego mielibyśmy ich kreatywnie nie używać?

Ja wciąż uczę się każdego dnia. Od Ciebie również. Zaskakujące efekty w nauce osiąga się dzięki innowacjom i zaangażowaniu, ale przede wszystkim dzięki relacjom opartym na wzajemnym zaufaniu. Ja ufam Tobie. Ty mnie. Razem zmierzamy do celów, które chcesz osiągnąć. 

Spikkeo Dariusz

DARIUSZ MAJEWSKI

Zależało nam na tym, by stworzyć miejsce, gdzie w komfortowej atmosferze zapomnisz o tym, że nauka jest ciężką pracą.

Mówią, że jestem mózgiem całej operacji. Project manager i founder brzmią naprawdę dumnie, ale i odpowiedzialnie prawda? Codziennie dbam o harmonijny rozwój firmy. Odpowiadam za organizację pracy, słucham Waszych opinii, zarządzam relacjami z Klientami… Co dziś mogę dla Ciebie zrobić?

Moje doświadczenie jako przedsiębiorcy pokazuje, że biznes opiera się na relacjach. Wiem, że nie da się ich zbudować bez płynnej, zrozumiałej komunikacji. Zwłaszcza w środowisku międzynarodowych kontrahentów. Sam uczyłem się kilku języków. Wiem, że pewność oraz płynność w mówieniu osiąga się dopiero w komfortowej, bezstresowej atmosferze. SPIKKEO powstało, by pomóc przełamywać bariery, które dotąd wydawały się przeszkodami nie do przejścia.

Zabieganie i codzienne obowiązki zabierają cenne godziny każdego dnia. A gdzie podział się czas dla Rodziny, Przyjaciół czy ulubione pasje? Często zatracamy się w pracy. Sam przez to przechodziłem i nie chcę, by takie życie było Twoim udziałem. Work-life balance to ideał, do którego staram się codziennie dążyć.

Sylwia i Darek to założyciele SPIKKEO. Jest nas zdecydowanie więcej. Współpracujemy tylko z najlepiej wykwalifikowanymi lektorami, którzy nie zawiodą Twoich oczekiwań. Ich zespół stale rośnie w siłę. Dla Ciebie

Jak zacząć? WYPRÓBUJ NAS!

Umów się na bezpłatną lekcję i zacznij płynnie mówić po angielsku - akcent gratis!