O NAS  

POZNAJ ZESPÓŁ SPIKKEO

Cześć!

Nazywamy się Sylwia i Darek. To my stworzyliśmy Spikkeo, kursy online dla tych, którzy dążą do doskonałości w swobodnym posługiwaniu się językiem angielskim i pragną za jego pomocą spełniać swoje marzenia. Jesteśmy partnerami w pracy i życiu – to nasze doświadczenia, zarówno te wspólne, jak i indywidualne, stanowią źródło Spikkeo.

misja spikkeo

Misją, którą sobie postawiliśmy, rozpoczynając tę przygodę, było stworzenie takich kursów, które wreszcie będą dostosowane do każdego ucznia indywidualnie i ukierunkowane na osiągnięcie konkretnego celu. Przez „dostosowane” mamy na myśli nie tylko program i poziom zaawansowania, ale też czas. W końcu wszyscy go sobie bardzo cenimy, prawda? Chcieliśmy dać naszym Klientom swobodę i możliwość zdecydowania kiedy, a także gdzie będą się z nami uczyli. To daje im poczucie komfortu i dodatkową motywację, pozwala zadbać o worklife balance. Nauka angielskiego po prostu zaczyna wpisywać się w ich codzienne życie.

Nasz cel

Tworząc Spikkeo wiedzieliśmy, że nauka z nami musi być wygodna, skuteczna i przyjemna. To cel, który osiągnęliśmy wypracowując unikalną metodę oraz wyjątkową formę i wciąż codziennie do niego dążymy, wkładając w każdą lekcję mnóstwo pozytywnej energii i angażując się w 100%. We współpracy z uczniami stawiamy na budowanie relacji, wzajemne zaufanie i słuchanie – to one pomagają nam stworzyć atmosferę sprzyjającą nauce. Wydaje się, że to tak niewiele, drobnostka, ale wciąż słyszmy od Klientów, że nigdy wcześniej nie uczyli się w tak genialny sposób.

Dlaczego warto?

Od 3 lat z powodzeniem uczymy swobodnego porozumiewania się po angielsku. Nasi Klienci często wracają, by pochwalić się swoimi osiągnięciami i sukcesami, które nie byłyby możliwe bez umiejętności językowych. To dla nas najwyższa forma uznania.

Spikkeo Sylwia

SYLWIA KRAWCZYK

Bardzo niewiele osób może powiedzieć o sobie, że zawodowo robi w życiu dokładnie to, co kocha. Ja zaliczam się do grona tych szczęśliwców.

Uczenie angielskiego jest tym, co gra mi w duszy.  Mogę powiedzieć, że doświadczyłam zawodu na wszelkie sposoby. Uczyłam dzieciaki, młodzież, do-rosłych. W szkołach publicznych, prywatnych, językowych.

Tak różnorodne 15-letnie doświadczenie, a także ukończenie anglistyki i licznych kursów zawodowych oraz językowych dało mi podstawy, by w Spikkeo stworzyć swoją metodę i zajęcia oparte na własnych zasadach. Jako główny lektor w firmie nie tylko uczę, ale też buduję zespół, który naszymi Klientami zajmie się zgodnie ze standardami, które wypracowałam.

Spikkeo Dariusz

DARIUSZ MAJEWSKI

W tworzeniu Spikkeo byłem uosobieniem drugiej strony medalu w nauce angielskiego – moje doświadczenia potwierdzały to, co obserwowała Sylwia. Klasyczne lekcje i kursy nie są wystarczające, zakłócają dzienny rytm, są uciążliwe, nie motywują, nie biorą pod uwagę jednostki, lecz całą grupę. Przez to są niedostosowane, szablonowe, a to z kolei sprawia, że nauka jest nieefektywna. Chciałem, by nasz sposób nauczania skutecznie rozprawiał się z tymi problemami. Pozwalał wycisnąć więcej, szybko dawał efekty.

W Spikkeo moją działką jest zarządzanie oraz harmonijny rozwój firmy. I relacje z Klientami – to na nich oparty jest sukces, nie tylko w nauce, ale również w biznesie.

Jak zacząć? WYPRÓBUJ NAS!

Umów się na bezpłatną lekcję i zacznij płynnie mówić po angielsku - akcent gratis!