F.A.Q  

Najczęściej zadawane pytania

Tak, faktury VAT są automatycznie wysyłane przez system zaraz po zakupie.

Prezentowane pakiety nie mają żadnych ukrytych kosztów.

W każdej chwili możesz dokupić kolejny pakiet i zwiększyć częstotliwość nauki.

Oczywiście, w dowolnej chwili możesz zrezygnować. W takim przypadku zwrócimy Ci pieniądze za niewykorzystane lekcje.

Nie ma konieczności podpisywania żadnej pisemnej umowy. Umowa jest zawierana poprzez złożenie zamówienia on-line i akceptację Regulaminu.

Tradycyjne przelewy, płatności internetowe oraz płatności kartą kredytową.

Lekcja próbna przysługuje każdej osobie korzystającej pierwszy raz z naszych usług. Możesz to być Ty, może to być Twój kolega/koleżanka.

Terminy zajęć mogą ulegać zmianie lub być odwoływane jednak nie później niż 24 h przed planowanym terminem. W takiej sytuacji zajęcia potraktowane zostaną jako zrealizowane. Staramy się być do Twojej dyspozycji w szerokim zakresie godzin, 7 dni w tygodniu. Prosimy o nieprzekładanie zajęć bez wyraźnych powodów.

Sprawdzamy Twój poziom znajomości języka i ustalimy jakie jego obszary chcesz poprawić, z czym masz problem. Następnie dobieramy odpowiednią metodą działania. Co kilka miesięcy ocenimy Twoje postępy a po każdych zajęciach dostaniesz krótkie ich podsumowanie.

Przede wszystkim urządzenia (komputer, tablet, telefon) z dostępem do Internetu, słuchawki, mikrofon, opcjonalnie kamerę.

Zajęcia prowadzimy online jednak organizujemy też szkolenia stacjonarne pracowników w firmach.

Nie, nie musisz mówić po angielsku. Spikkeo uczy jak w końcu nauczyć się języka i to z przyjemnością. Dla początkujących będzie to dobry start i alternatywa dla małoefektywnych zajęć grupowych. Dla osób już mówiących po angielsku, będą mogły postawić kolejny, kluczowy krok w nauce.

Tak, wszystkie materiały jakie otrzymujesz są w cenie i przeznaczone są do Twojej dyspozycji. Dostęp do materiałów otrzymasz w Panelu Klienta. Materiały jakie Ci przysługują po zakupie to: ebooki, podcasty, zadania, notatki po spotkaniach, infografiki.

Nie, na zajęciach ćwiczymy wszystkie umiejętności językowe. Program kursu jest indywidualnie dobrany do potrzeb ucznia. To znaczy, że w danym momencie coach zaproponuje Ci najlepsze możliwe ćwiczenia i poprowadzi zajęcia tak, aby Twoja nauka angielskiego była szybka i przyjemna.

Tak, w szkole Spikkeo możesz przygotować się do konkretnych egzaminów (Cambridge, matura, egzaminy językowe na studiach). Na początku kursu należy ustalić cel językowy, który pozwoli na realizację konkretnych zagadnień i tym samym na szybsze osiągniecie zamierzonego celu.

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami z pomocą czatu w prawym-dolnym rogu strony bądź przez zakładkę kontakt.

Jak zacząć? WYPRÓBUJ NAS!

Umów się na bezpłatną lekcję i zacznij płynnie mówić po angielsku - akcent gratis!