Angielski online w IT i biznesie

Szukasz kursu językowego, który przygotuje się do pracy w branży? Nie interesują Cię zwykłe lekcje angielskiego? Nasz trening dedykowany jest specjalistom i przedsiębiorcom. Pomoże Ci prowadzić rozmowy biznesowe na każdym szczeblu.

Poznaj SPIKKEO

Nasz kurs online jest dla Ciebie, jeśli:

 • Materiały do pobrania

  Potrzebujesz zaawansowanego słownictwa branżowego.

  Tematykę kursu dostosujemy do twoich potrzeb. IT, sprzedaż, marketing – wyposażymy Cię w słownictwo, które pomoże Ci w codziennej pracy.

 • Chcesz swobodnie rozmawiać z partnerami biznesowymi.

  Nasz kurs skonstruowaliśmy tak, by pomógł Ci przełamać barierę w mówieniu po angielsku. Rozmowa ze współpracownikami czy kontrahentami przyjdzie Ci z łatwością.

 • Pomysły

  Zależy Ci na skuteczności i wygodzie.

  Nasi kursanci pierwsze efekty widzą już po 1 lekcji! Udowadniamy, że nauka online jest nie tylko wygodna, ale przede wszystkim efektywna.

Metoda Spikflow
Weronika ze SPIKKEO podczas zajęć

Nie decyduj w ciemno!

Wypróbuj nas podczas lekcji testowej.

Pewnie masz wątpliwości czy nasz kurs angielskiego spełni Twoje oczekiwania. Możemy je rozwiać! Umów się na lekcję pokazową, bez żadnych zobowiązań.

Podczas próbnej lekcji spotkasz się online z trenerem jeden na jeden i zobaczysz, jak wygląda faktyczna lekcja z nami. Po spotkaniu otrzymasz od nas również dodatkowe materiały do utrwalenia wiedzy i wskazówki od lektora – zupełnie jak po każdej naszej lekcji.

Jakie korzyści daje nauka angielskiego online ze Spikkeo?

 • Dostęp do najlepszych lektorów

  Nasi lektorzy to dyplomowani angliści z umiejętnościami i predyspozycjami dydaktycznymi. Daje Ci to pewność co do wiedzy, którą Ci przekazują i metod, dzięki którym zrobisz szybkie postępy.

 • Lekcje w dowolnym czasie i miejscu

  Do nauki potrzebujesz tylko komputera, tabletu lub telefonu z dostępem do internetu. Nasi trenerzy prowadzą lekcje od 7:00 do 20:00. O której Tobie pasuje najbardziej?

 • Nie tracisz czasu na dojazdy

  Spotykamy się wyłącznie online. Nie stanowi to żadnej przeszkody w skutecznej nauce, a przy okazji Ty oszczędzisz czas na dojazdy do szkoły językowej.

 • Nauka jest dostosowana do Twoich potrzeb

  Twój aktualny poziom, dotychczasowe doświadczenia w nauce, cel, który chcesz osiągnąć – na ich podstawie zbudujemy Twój własny plan nauki, oparty na swobodnej konwersacji i indywidualnych ćwiczeniach.

Dlaczego nasz kurs angielskiego działa?

Nasza autorska metoda nauczania Spikflow bazuje na połączeniu treningu konwersacyjnego i indywidualnie stworzonych ćwiczeń. Nie uczymy wszystkich z jednego podręcznika i nie korzystamy z gotowych zestawów zadań. Dopasowujemy kurs do Ciebie, a nie odwrotnie. Dlatego świetnie przygotujemy Cię do pracy z angielskim w Twoim zawodzie i środowisku branżowym.

Kurs jest elastyczny – to Ty decydujesz, jaki zakres słownictwa i jakie tematy są dla Ciebie najważniejsze. Możemy również pracować na Twoich materiałach, przygotować Cię do konkretnej prezentacji czy rozmowy.

Z nami nauczysz się przede wszystkim swobodnie rozmawiać na tematy związane z Twoją pracą. Dzięki temu stanie się ona o wiele łatwiejsza, a przed Tobą otworzą się nowe możliwości i perspektywy.

Nowości na blogu

 1. Nowoczesne metody w nauczaniu języka angielskiego w 2024 roku

  Nowoczesne metody w nauczaniu języka angielskiego w 2024 roku

  Nowoczesne metody w nauczaniu języka angielskiego – skąd biorą się te wszystkie zmiany? Najczęściej odzwierciedlają mody i style życia, które możemy zaobserwować w otaczającym nas świecie.

  Czytaj dalej
 2. Podcasty od spikkeo

  After-class report – nowe podcasty w języku angielskim

  Nasz najnowszy pomysł to edukacyjne podcasty w języku angielskim After-class report. To zasługa naszych uczniów, którzy zwrócili naszą uwagę potrzebą zgłębiania niektórych tematów w trochę innej formie niż ta w trakcie zajęć angielskiego online.

  Czytaj dalej
 3. small talk w pracy

  Small talk w pracy

  Small talk w pracy. Wielu z nas wzdryga się na samo przywołanie tych słów, a założenie small talku jest zgoła inne.

  Czytaj dalej
Zobacz wszystkie wpisy
042

Marketing

Marketing to niezwykle ważna dziedzina dla każdej firmy bez względu na jej wielkość. W biznesie dużo o się o nim mówi, szuka się skutecznych strategii, buduje się plany promocyjne i kampanie reklamowe. Z 42. odcinka podcastu World of English dowiecie się, czym właściwie jest marketing, czym zajmują się specjaliści w tej dziedzinie oraz jak skonstruować poprawny testimonial. Wszystko to oczywiście w języku angielskim. Zapraszamy do wysłuchania podcastu!

Aby używać odtwarzacza, niezbędne jest wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies powiązanych z usługami odtwarzaczy. Szczegóły: polityka prywatności.

Tak, zgadzam się.

Ucz się zawsze z tym samym lektorem!

Stawiamy na ciągłość nauki. Twój lektor opracuje indywidualny plan działania, będzie obserwował Twoje postępy i dawał cenne wskazówki. Dzięki naszej metodzie poczujesz się swobodnie i szybko zaczniesz płynnie rozmawiać po angielsku.

Czytaj więcej o metodzie Spikflow Skorzystaj z próbnej lekcji
Newsletter - tło

Dopasuj kurs angielskiego do siebie

Proponujemy Ci elastyczne pakiety, bez podpisywania długoterminowej umowy. To Ty zdecydujesz ile godzin w tygodniu możesz poświęcić na naukę języka. Gdzie, w które dni i w jakich godzinach będziesz się uczyć? To również zależy wyłącznie od Ciebie!

 • Miesięczny
 • Półroczny -8%
 • Roczny -12%
Basic 4 godziny
519 zł pakiet ważny przez 30 dni
darmowa lekcja próbna
konsultacja i ocena Twoich umiejętności
indywidualny plan
dodatkowe materiały
podsumowanie postępów
Kup teraz!
Smart 8 godzin
999 zł pakiet ważny przez 30 dni
wszystko z pakietu Basic
+
dostęp do bazy wiedzy
ćwiczenia zwiększające intensywność nauki
pomoc w przygotowaniu Twoich materiałów
specjalne pomoce naukowe
Kup teraz!
Uplevel 12 godzin
1399 zł pakiet ważny przez 30 dni
wszystko z pakietów Basic i Smart
+
indywidualne materiały audio i video
konsultacje mailowe z trenerem
praca na Twoich materiałach
certyfikat ukończonego poziomu
Kup teraz!

Wyświetlane ceny dotyczą jednego pakietu 30 dniowego przy
subskrybcji miesięcznej.

Poznaj nasz zespół

 • Sylwia ze SPIKKEO

  Sylwia

  Uczenie angielskiego to moja pasja i spełnienie zawodowych ambicji. Najbardziej cenię kontakt ze swoimi kursantami, który pozwala mi na bieżąco kontrolować ich progres i udoskonalać plan nauki dla jak najlepszych efektów końcowych. Jako współtwórczyni SPIKKEO czuwam nad zespołem lektorów, stawiając na osoby z bardzo wysokimi kwalifikacjami zarówno lingwistycznymi, jak i dydaktycznymi.

 • Weronika ze SPIKKEO

  Weronika

  Urodziła się w Chicago, języka angielskiego uczyła się za granicą, dzięki czemu włada nim doskonale i bardzo naturalnie. Posiada dyplom filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Z łatwością potrafi swoje umiejętności i wiedzę przekazać kursantom. Otwartość i entuzjazm Weroniki bardzo pozytywnie wpływają na ich postępy w nauce.

 • Ula ze SPIKKEO

  Ula

  Uwielbia uczyć angielskiego, dlatego zawód nauczyciela stał się jej naturalnym wyborem. Motywowanie uczniów przychodzi jej z łatwością, bo jest ich ciekawa – podopieczni odpowiadają na okazane zainteresowanie jeszcze większym zaangażowaniem. Ukończyła studia lingwistyczne na Uniwersytecie w Glasgow. Zdobyła certyfikat TEFL. Zna język angielski na poziomie C2. W Szkocji mieszkała od 9 roku życia. W wolnych chwilach gotuje. A jeśli zapytasz ją jakie wino podać do kolacji, podpowie z przyjemnością, bo jest ich znawcą.

 • Marta - zdjęcie

  Marta

  Wspólny język znajdą z nią pasjonaci gór i jogi. Z fascynacją odkrywa duże światy różnych kultur oraz te mniejsze, czyli ludzkie losy i ich niesamowite, różnorodne historie. Skończyła filologię angielską na UJ-ocie. Interesuje się różnymi metodami nauczania.

 • Radek - zdjęcie

  Radek

  Szlifował język angielski podczas wielokrotnych pobytów w Irlandii. Miał okazję ćwiczyć konwersacje po angielsku w sprzyjających rozmowie warunkach, m.in. sączącząc Guinnessa i to prosto z rozlewni – wszak zielona wyspa to ojczyzna znanego ciemnego trunku. Ukończył Uniwersytet Śląski oraz Politechnikę Śląską. Taki miks wykształcenia sprawia, że świetnie radzi sobie z nauczaniem oraz daje mu lepszą orientację w terminologii biznesowej. Regularnie dostarcza sobie dreszczyku emocji i adrenaliny uprawiając survival oraz bushcrafting. Interesuje się również kolarstwem.

Historie naszych kursantów

Jak Spikkeo skutecznie pomogło w nauce języka angielskiego?

 1. Jacek-Klosinski

  Zanim zacząłem korzystać ze wsparcia Spikkeo, próbowałem różnych sposobów na naukę angielskiego. Chodziłem na grupowe kursy, lekcje indywidualne na żywo, jak i te przez Skype. Jednak dopiero podejście Spikkeo dało mi wyraźne efekty i utrzymało mnie przy nauce na dłużej. Co takiego unikalnego tu znalazłem, czego nie widziałem u innych?

  Przede wszystkim Spikkeo idealnie łączy merytorykę z nastawieniem na miło spędzony czas. Nie ma tu nudnych, szkolnych metod, podręczników i suchej teorii. Języka uczy się w naturalny sposób – poprzez rozmowę, kontekst i praktykę. Udowodnili, że nauka może być przyjemna i jednocześnie bardzo efektywna.

  Polecam,
 2. Błażej Katarzyński

  Sylwia przekonała mnie swoją energią i zaangażowaniem. Już po miesiącu zacząłem posługiwać się językiem angielskim znacznie swobodniej. Polecam zajęcia w szkole Spikkeo, szczególnie zapracowanym osobom, które cenią sobie czas, komfort i profesjonalizm.

  W szkole Spikkeo nauczysz się nie tylko nowych słów i zasad gramatyki, dowiesz się jak się uczyć, żeby ta nauka była skuteczna.
 3. Artur-Jablonski
  W pracy ze Spikkeo cenię sobie szczególnie podejście do klienta – po każdej rozmowie czuję, że lektor jest do niej przygotowany i wie, czego w danym momencie chcę i/lub powinienem się nauczyć. Co ważne, potrafi wpleść własną metodę dydaktyczną w swobodną konwersację na interesujące nas oboje tematy. Dzięki Spikkeo na przykład wreszcie zrozumiałem pewne meandry związane z angielskimi czasami, których szkoła nie dała rady mnie nauczyć.
 4. Agata-Jankowiak

  Lekcje angielskiego, które miałam podczas nauki w szkole (gimnazjum, liceum i studia) dały mi podstawy językowe i niezły zasób słownictwa. Jednak kompletnie nie przygotowały do używania angielskiego w praktyce. Small talki, komunikatywność – to nie stanowiło dla mnie problemu, jednak gdy przyszedł moment, w którym zdecydowałam się na rozwijanie biznesu za granicą, zgłosiłam się do Spikkeo. Efekty? Przełamałam językową tremę, wzbogaciłam mój język o szerszy zasób słownictwa i większą poprawność gramatyczną. Szlifujemy angielski niecały rok, a już jestem bardzo zadowolona z efektów i nie mogę się doczekać umiejętności, które będę miała… za rok, czy dwa lata.

  Dlatego związałam się ze Spikkeo na dłużej niż jeden sezon!
 5. Mateusz-Guspiel

  Od kilku lat staram się poprawić swój poziom języka angielskiego. Uczęszczałem do stacjonarnej szkoły następnie do lektora na lekcje indywidualne kolejnym etapem była inna szkoła online (gdzie przez 3 miesiące wpajano mi że muszę wyuczyć się regułek czasów na pamięć). Ciągle nie czułem się usatysfakcjonowany, mimo że uczyłem się słówek nie wiedziałem, gdzie, kiedy i jak ich użyć. Sylwia przewartościowała moje podejście do języka. Nigdy nie miałem oporów przed mówieniem, ale po kilku tygodniach współpracy z Sylwią czuję, że posługuję się językiem bardziej zrozumiale dla odbiorcy.

  Polecam fachowe oraz niezwykle profesjonalne podejście do klienta przez szkołę Spikkeo 🙂
 6. Dorota-Gruda-Bednarz

  Ekipę Spikkeo spotkałam na konferencji z Kenem Ramirezem w Pradze i słuchając ich tłumaczenia symultanicznego wiedziałam już, że to muszą być oni! Ujęli mnie profesjonalnym podejściem do tematu i perfekcyjnym przygotowaniem, które zresztą przejawiają się w każdym aspekcie naszej wspólnej pracy, począwszy od rejestracji w systemie (Wow! To działa!) na lekcjach kończąc. Sylwia jest fantastycznym nauczycielem, dzięki niej szybko pokonałam wstyd, a mój opór przed mówieniem zniknął niemal od razu. Ponadto Sylwia ma cudowny brytyjski akcent i melodię języka, które chcąc nie chcąc przejmuję (czyli uczę się w tle!), słyszę i bardzo mi się to podoba, zaczęłam świadomie i z przyjemnością używać języka. Lekcje są zawsze zorganizowane i zaplanowane, ale jeśli potrzebuję improwizacji to również nie ma z tym problemu. Mój nauczyciel Spikkeo jest zawsze pomocny a ja czekam z niecierpliwością na kolejne lekcje.
  Keep Going Signal!

  Polecam!
Poprzednia historia Następna historia