OPINIE  

Dlaczego klienci oceniają Spikkeo tak wysoko?

Adam Lorentowicz

Zoopsycholog, Trener Psów

“Nareszcie odkryłem skuteczną i komfortową metodę nauki języka angielskiego”

Odtwórz wideo

Wojciech Bednarek

Szef projektu systemów ERP

“I had problems WITH Spoken English”

 
Odtwórz wideo

marta małecka

Podróżniczka, tłumaczka, zakochana w Kolumbii

“nOW I WORK AS A PROFESSIONAL ENGLISH TRANSLATOR”

Błażej Katarzyński

Ekspert marketingu

“when there is money on the table, I recommend spikkeo”

Odtwórz wideo

Historie klientów  

Jak Spikkeo skutecznie pomogło w nauce języka angielskiego?

Znam Sylwię od kilku lat. Poznałyśmy się na moim pierwszym poważnym kursie angielskiego. Szybko nawiązałyśmy nic porozumienia, co znacząco ułatwiło mi naukę. Nie mam predyspozycji do nauki języków, ale Sylwia zastosowała kilka sprytnych technik i obecnie nie mam oporów, żeby swobodnie porozumiewać się w pracy językiem angielskim. Nigdy później nie trafiłam na tak skutecznego nauczyciela. Polecam serdecznie.
Edyta Bednarz
Właścicielka restauracji Szwalnia Smaków
oraz lokalu BEZA Food and Bourbon
Z Panią Sylwią współpracowałyśmy przez wiele lat, od moich początków nauki języka angielskiego. To właśnie dzięki Pani Sylwii, bez problemu zdałam certyfikaty języka angielskiego ( FCE oraz CAE). Jest to bardzo dobry pedagog, jej zajęcia grupowe były zawsze profesjonalnie przygotowane, a tematyka obejmowała najciekawsze zagadnienia. Na zajęciach indywidualnych Pani Sylwia starała się wszystko zorganizować tak, żeby jak najbardziej zaciekawić słuchacza tematami jego zainteresowań - przez co dużo łatwiej przyswaja się język obcy. Poza tym Pani Sylwia to ciepła, dobra osoba, dzięki której atmosfera na zajęciach pozostaje niezapomniana.
Katarzyna Radziszewska
Financial Auditor w PwC
Pełniąc funkcję dyrektora sprzedaży w firmie Agora S.A. miałam niewątpliwą przyjemność korzystania z lekcji języka angielskiego prowadzonych przez panią Sylwię. Zajęcia odbywały się regularnie, w siedzibie mojego pracodawcy, w Łodzi. Celem ich było pogłębienie znajomości języka oraz nabycie nowych umiejętności w posługiwaniu się nim. Spotkania i rozmowy prowadzone po angielsku, wraz z upływem nauki, nabierały nowego kolorytu językowego, wzbogacone o bogatsze słownictwo, poprawność gramatyczną i płynność wymowy. Dzięki temu zyskiwałam pewność siebie w posługiwaniu się językiem obcym. Umiejętność obserwacji moich postępów oraz dostosowanie poziomu nauczania do zmieniającej się wiedzy dodawały mi entuzjazmu w pogłębianiu znajomości języka. Czas spędzony na nauce był dla mnie miłą przygodą i do dziś kojarzę go jako coś niezwykle wartościowego. Z przekonaniem polecam panią Sylwię jako znakomitego lektora i nauczyciela języka angielskiego oraz przemiłą, empatyczną osobę.
Agnieszka Rogalińska

Jak zacząć? WYPRÓBUJ NAS!

Umów się na bezpłatną lekcję i zacznij płynnie mówić po angielsku - akcent gratis!