1. Aby używać odtwarzacza, niezbędne jest wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies powiązanych z usługami odtwarzaczy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Tak, zgadzam się.

  Ilość idiomów w języku angielskim może onieśmielać. Nie warto się ich uczyć na pamięć bez zrozumienia. Byłoby to niepraktyczne i nieskuteczne. To co należy zrobić, to posłuchać fascynujących historii, które kryją się za danym idiomem. Pozwoli Wam to na zbudowanie jednoznacznego skojarzenia i zapamiętanie danego zwrotu. Do dzieła :)

 2. English mess 001

  Rizz/Rel/IMO

  Czy macie czasem wrażenie że nie rozumiecie języka, jakim posługują się młodzi ludzie? To rodzaj swoistego kodu. Co więcej, kod ten może nie mieć swoich korzeni w języku polskim, ale zupełnie gdzieś indziej. Posłuchajcie, jak dalece język angielski wpływa na język polski, jak go kształtuje i jak brak znajomości angielskiego może utrudnić komunikację w swoim własnym, ojczystym języku.

  Obejrzyj Posłuchaj podcastu

Sprawdź nasze możliwości podczas bezpłatnej lekcji. Bez zobowiązań.

 • Możliwość umówienia się na dogodną godzinę (między 7:00 a 20:00)
 • 60 minut jeden na jeden z coachem przez internet
 • Materiały po sesji, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę.
 • Darmowy e-book o wartości 99 zł: “We Teach You How to Learn”
Weronika ze SPIKKEO podczas zajęć

Zapisz się na newsletter i zyskaj dostęp do bonusów.

Nie tylko będziemy informować Cię o bieżących sprawach, ale damy Ci dostęp do ekstra materiałów. Obiecujemy, że otrzymasz na maila tylko wartościowe treści. Jeśli się rozmyślisz, z łatwością zrezygnujesz z subskrypcji.

Zapisz się
Newsletter - tło